fbpx

Rodomi visi 11 rezultatai

Kūdikio primaitinimo planas - 5-6 mėnesių kūdikiams
4 out of 5

1 kūdikio primaitinimo planas: pirmieji maisto kąsniai ir skoniai. Skirta 5-6 mėnesių kūdikiams

9,90

Pirmasis kūdikio primaitinimo planas (e-knyga) skirtas palengvinti šeimos gyvenimą. Jame aiškiai ir paprastai išdėstyta: nuo ko reikėtų pradėti, kaip formuoti mitybos įgūdžius, kiek kūdikis turėtų suvalgyti, išgerti ir netgi kokius indus pasirinkti bei kaip paruošti maistą.
Pateikiamas detalus rekomendacinis keturių savaičių primaitinimo mitybos planas kūdikiui.

SVARBU: šį mitybos planą galėsite atsisiųsti TIK 5 kartus per 60 dienų nuo apmokėjimo datos, todėl atsisiuntę PDF failą, būtinai išsaugokite savo kompiuteryje.

7-8 mėnesių kūdikio maitinimo planas PDF formatu [2 etapas]
5 out of 5

2 etapas: 7-8 mėnesių kūdikio maitinimo planas

9,90

Kas keli mėnesiai mitybos rekomendacijos skiriasi, taigi patarimų daugėja ir didėja rekomenduojamų maisto produktų įvairovė. Šis planas skirtas maždaug 7-8 mėnesių amžiaus kūdikiams. Jūsų mažylis jau turi valgyti kruopas, daržoves ir mėsą. Taip pat kelis valgymus per dieną jau suvalgo sočią porciją maisto, kai nebereikia užsigerti mamos pienelio ar mišinuko. Jei dar taip nėra, rekomenduojame įsigyti „Pirmo etapo primaitinimo planą” ir jį įgyvendinus imtis šio kūdikio valgiaraščio.

SVARBU: šį mitybos planą galėsite atsisiųsti TIK 5 kartus per 60 dienų nuo apmokėjimo datos, todėl atsisiuntę PDF failą, būtinai jį išsaugokite savo kompiuteryje.

0 out of 5

3 etapas: 8-10 mėnesių kūdikio valgiaraštis

9,90

Šis mitybos planas su daugybe konkrečių patarimų tėveliams ir prižiūrintiems kūdikį lyg e-knyga su mitybos planu ir receptais. Spalvinga, konkretu ir lengvai pritaikoma. Kūdikių virškinimo sistema sparčiai keičiasi, taigi pamažu artėjame prie didesnių vaikų mitybos. Nuo ankstesnių etapų skiriasi ir patarimai dėl savarankiškumo bei maisto konsistencijos. Mažylis labai pamažu ruošiamas kramtymo „mokslams“. Įvedamas minkštas pirštukų maistas.

Šis skirtas kūdikiams maždaug 8-10 mėnesių amžiaus kūdikiams. Jūsų mažylis jau turi valgyti kruopas, ankštines ir kitas daržoves, jų mišinius bei mėsą.

SVARBU: šį mitybos planą galėsite atsisiųsti TIK 10 kartų į savo kompiuterį per 90 dienų nuo apmokėjimo dienos, todėl atsisiuntus PDF failą būtinai išsisaugokite savo kompiuteryje.

10-14 mėnesių kūdikio valgiaraštis PDF formatu [4 etapas]
0 out of 5

4 etapas: 10-14 mėnesių kūdikio valgiaraštis

9,90

Ketvirto etapo metu yra įvedamas kramtomas maistas ir pieno produktai.

Skirtas maždaug 10-14 mėnesių amžiaus kūdikiams.

SVARBU: šį mitybos planą galėsite atsisiųsti TIK kelis kartus į savo kompiuterį per 180 dienų nuo apmokėjimo dienos, todėl atsisiuntus PDF failą būtinai išsisaugokite savo kompiuteryje.

Akcija!
Keturi primaitinimo planai už trijų kainą PDF formatu - vaikumityba.lt
0 out of 5

Keturi primaitinimo planai už trijų kainą

39,60 29,70

Keturios e-knygos, kurių „storis“ – nuo 36 iki 69 lapų. Kiekvienoje iš jų rasite daug praktiškų patarimų bei naudingos informacijos. Taip pat juose rasite primaitinimo planus specializuotus kiekvienam etapui su konkrečiais receptais.

SVARBU: šį mitybos planą galėsite atsisiųsti TIK kelis kartus į savo kompiuterį per 180 dienų nuo apmokėjimo dienos, todėl atsisiuntus PDF failus būtinai išsisaugokite savo kompiuteryje.

1-2 metų vaiko meniu ir patarimai [e-knyga] - vaikumityba.lt
0 out of 5

NAUJA: 1-2 metų vaiko meniu ir patarimai [e-knyga]

9,90

Tai – penktoji elektroninė knyga PDF formatu, skirta šeimoms auginančioms 1-2 metų vaikus. Joje rasite daug praktinių patarimų apie produktų grupes bei kaip tinkamai formuoti vaiko valgymo įpročius. Šioje 76 puslapių e-knygoje yra ir dviejų savaičių mitybos planas su receptais.

SVARBU: šį mitybos planą galėsite atsisiųsti TIK keletą kartų į savo kompiuterį per 180 dienų nuo apmokėjimo datos, todėl atsisiuntę PDF failą, būtinai jį išsaugokite savo kompiuteryje.

Akcija!
Paskaita saldumynai vaikams: kiek ir kada galima? - vaikumityba.lt
5 out of 5

Paskaita saldumynai vaikams: kiek ir kada galima?

12,90 5,80

Laba diena, Jūs gaunate nuorodą, kurią prašome naudoti tik asmeniškai.

Smagaus žiūrėjimo ir lengvo bendravimo su vaikais.

Vaida Kurpienė

0 out of 5

Psichologiniai niuansai. Kaip padaryti, kad vaikas valgytų viską?

14,99

Video seminaras, skirtas tėvams, auginantiems 2-12 metų vaikus. Seminare dėstomos taisyklės labai gerai tinka „nevalgiukams“ arba išrankių vaikų tėvams, taip…

0 out of 5

Seminaras: produktų grupės, užkandžiai, skysčiai. Ką duoti valgyti ir ko vengti? Bei kaip išvengti zyzimo?

14,99

Kokius produktus rinktis? Kas vyksta vaiko organizme? Kiek vaikas turi vartoti skysčių? Sveikesni produktų pasirinkimai? – šie ir daugiau klausimų aptariami video seminare.

TRUKMĖ: 1 val. 10 min. + 30 min atsakymai į klausimus

Video seminaras skirtas tėvams, auginantiems 2-12 metų vaikus.

0 out of 5

Vaikų mityba – 3 valandų e-seminarų ciklas. Nuo fiziologijos iki psichologijos kaip išugdyti vertingus vaiko mitybos įpročius

29,00

Po sėkmingo apmokėjimo, šio 3 valandų trukmės video seminaro nuorodą peržiūrai atsiųsime per 1-2 darbo dienas.

0 out of 5

Vaikų mitybos seminaras. Fiziologija: režimas, produktai ir kita.

14,99

Kiek sveika mityba įtakoja vaiko raidą? Koks maistas ir kada turi būti ant vaikų stalo? Koks turi būti vaiko mitybos režimas? Kokie produktai reikalingi vaikams? Šie ir kiti klausimai aptariami vaikų mitybos video seminare.